Laçin Grup
ikonw Tarihçe 2000 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Laçin Grup, Başkent Ankara'nın saygın inşaat firmaları arasında yer alıyor. Geleceğe değer katan yaşam alanları inşa eden Laçin Grup, kurulduğu ilk günden itibaren hayat standartlarını yükseltmeyi ilke edinmiştir.

2000

Laçin Grup İnşaat Kuruluşu

2011

Mühendislik Faaliyetleri

2012

Taahhüt

2015

İnşaat

2020

Gıda

2024

Endüstri

Laçin Grup, çeyrek asırlık bilgi ve deneyimiyle yer aldığı sektörlere liderlik etmekle kalmayıp, geleceğin yönünü belirleyen öncü projeleri hayata geçirme gayesiyle hareket eden bir firmadır.

Laçin Grup Ailesi olarak, bitmek bilmeyen öğrenme ve başarma tutkumuzla sürekli gelişen bir yapıya sahibiz. İş arkadaşlarımızın kendini geliştirmesi ve yeniliklere açık olması, başarımızın temelini oluşturuyor. Geleceğe umutla bakarken, sürdürülebilirlik ve çevresel duyarlılık ilkelerini benimseyerek öncü projelere imza atmaktayız.

Hedef ve İlkeler

- Her projede daha ileri vizyonu ile kendisini sürekli geliştirerek,
- Yaptığı işleri en iyi şekilde gerçekleştirerek,
- Müşterilerin, çalışanların, toplumun takdirlerini kazanarak,
- Dünya ve Türkiye’deki yenilikleri yakalayarak, yer aldığı sektörlerde standartları belirleyen öncü firmalar arasında olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.