Laçin Grup
ikonw Projeler Sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz başarı hikâyemizle, yeni inşaat teknolojilerinin geliştirilmesi ve teknolojideki son yenilikler ile geleceğe değer katan yaşam alanlarıyla kurulduğu ilk günden itibaren hayat standartlarını yükselterek devam etmeyi ilke edinmiştir.
Gardenia Çayyolu

Gardenia Çayyolu


Gardenia Çayyolu, Ankara Çayyolu’nda, 14.800 m²;lik arazi üzerinde, Gordion AVM'nin yakınında merkezi bir konuma sahip olarak inşa edilmiştir. Tamamı konut olarak tasarlanan proje, 51 adet butik villa ve 51 adet daireden oluşmaktadır. Mimari tasarım, eğimli arazi avantajını kullanarak teraslama sistemi ile çözümlenmiş ve her dairenin manzaralı olmasına özen gösterilmiştir. Özellikle dubleks dairelerde geniş teras alanları yaratılarak, sakinlere toplamda 5.000 m⊃2;’ye varan bir teras keyfi sunulmaktadır.

https://gardeniacayyolu.com/

Detaylar

Gardenia Ayvalık

Gardenia Ayvalık


Gardenia Ayvalık projesi, 45.000 m²; inşaat alanı içerisinde, 233 adet dublex villasıyla sizi üst sınıf bir konforla buluşturuyor. Ege'nin en güzel yerinde, yeşilin ve mavinin içinde rafine bir yaşama adım atabilirsiniz...

Gardenia Ayvalık, sadece lüks içinde ve kaliteli yaşamak gibi ayrıcalıklar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Ayvalık’ın tüm güzelliklerini de bir arada sunuyor. Laçin Grup imzasını taşıyan ve konsept bir mimariye sahip bu proje ile Ayvalık’ta hayallerinizi sınırsızca yaşayın. Gardenia Ayvalık’ta kendinizi doğanın kucağında, huzur ve mutluluk içinde hissedeceksiniz.

 

https://gardeniaayvalik.com

Detaylar

Bize Ulaşın