Mühendislik

Laçin Grup farklı sektörlerdeki uzun yıllara dayanan tecrübesini;

Merkezi ısıtma sistemleri, merkezi soğutma sistemleri, merkezi havalandırma sistemleri, vrf sistemleri ve yangın sistemlerinin, danışmanlık, projelendirme, uygulama ve kontrolünü, hatasız ve doğru olarak yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Mekanik tesisat, merkezi havalandırma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, yangın sistemleri ve vrf sistemleri için varsa mevcut sistemlerin kontrol ve iyileştirme çalışmaları için danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Sistemlerin kontrolü ve projelendirme çalışmaları için ücretsiz keşif hizmetimiz mevcuttur.
Keşif çalışmalarında işletmeye uygun kapasite seçimi, teknik gereklilikler ve tüketici beklentileri belirlendikten sonra alanında uzman kalifiye mühendis kadromuz ile projelendirme ve akabinde kurulum işlemleri tamamlanmaktadır. Kurulumu tamamlanan projelerimizde periyodik bakım ve teknik destek için hızlı ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

MINING DOOR - OTOMATİK MADEN KAPISI SİSTEMLERİ

Yeraltı maden ocaklarının işletilmesinde havalandırma; gerek çalışan personelin sağlıklı çalışma koşullarında bulunmaları gerek de çalışan makinelerin güvenli çalışmaları için yapılan en önemli işlemdir. OTOMATİK MADEN KAPISI sistemleri Araç ve personel geçişlerini de belli bir plan dahilinde sağlayan yeraltı maden işletmelerinde galerilerin belli bölgelerine yerleştirilen havanın akış yönünü, hızını güvenli ve eşit bir şekilde yönetimini sağlamak amacıyla geliştirilmiş kapı sitemleridir. Kapı sistemlerimiz sayesinde maden ocaklarındaki galeriler birbirinden bağımsız hale getirilerek, galerilerde oluşan hava hareketleri, basınç farkları, yapılan kazı ve patlatma esnasında çıkabilecek zehirli gaz sızıntıları, kirli hava ve gürültü analitik olarak kontrol altına alınmış olur.

Bilgi Talep Formu

Bize ulaşmak ve projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için formu doldurunuz.

0 312 279 44 11 MÜŞTERİ HİZMETLERİ