GARDENIA AYVALIK

Gardenia Ayvalık

Tüm ayrıcalıkların elinizin altında bulunduğu bir yaşam masmavi deniz manzarasıyla ALTINOVA’da yükseliyor. Hayal gücü ile işlenen proje yüksek standartlara öncülük edecek şekilde tasarlandı. Toplam 45.000m2 alana inşa edilecek olan proje 27.000m2 peyzaj alanı bahçeli ve dublex villaları ile üstün konfor anlayışı ile harmanlanarak sizlere yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

  • GARDENIA AYVALIK Ayvalık Altınova projesi her mevsim insanların keyifle doğanın ve denizin tadını çıkarabilecekleri, konforlu bir yaşam alanı sağlamak için tasarladığımız çok özel bir projedir.

    PROJE WEB SAYFASI
  • GARDENIA AYVALIK Açık veranda alanları, peyzaj ile iç içe yapısı, mahremiyet ve yeşile olan saygısı ile kullanıcı odaklı bir proje hayata geçiriyoruz.

    PROJE WEB SAYFASI
  • GARDENIA AYVALIK Yeşilin ve mavinin eşsiz gün batımız ile kucaklaştığı arazimizde; yazın o eğlenceli ve huzurlu günlerini yaşayacağınız ortak yeşil alan etrafında tasarlanmış villalarımızın inşaatı bittiğinde; gurur duyacağımız bir işe daha imza atacağımız için son derece heyecalıyız.

    PROJE WEB SAYFASI

Tamamlanan Projeler

Dünya Çocuk Üniversitesi
Vip İstinye Pazarı
Laçin Eryaman
Dalyy Done Concept
Laçin Göksu
The Corner Batıkent
DÜNYA ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ
VİP İSTİNYE PAZARI
MAYRA BULVAR
LAÇİN ERYAMAN
DALLY DONE CONCEPT
LAÇİN GÖKSU
THE CORNER BATIKENT

Bilgi Talep Formu

Bize ulaşmak ve projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için formu doldurunuz.

0 312 279 44 11 MÜŞTERİ HİZMETLERİ