Laçin'in Tarihçesi

Laçin Grup İnşaat Kuruluşu 1998
2000 Sigortacılık Faaliyetleri
Gıda Sektörü 2002
2005 Mühendislik Faaliyetleri
Taahhüt 2009
2012 Hayvancılık

1998 Laçin Grup İnşaat Kuruluşu

2000 Sigortacılık Faaliyetleri

2002 Gıda Sektörü

2005 Mühendislik Faaliyetleri

2009 Taahhüt

2012 Hayvancılık

Hakkımızda

1998 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Laçin Grup Başkent Ankara’nın saygın inşaat şirketleri arasında yer alan Laçin Grup, geleceğe değer katan yaşam alanlarıyla kurulduğu ilk günden itibaren hayat standartlarını yükseltmeyi devam etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Profesyonel yönetici kadrosu ve alanında uzman ekibiyle başarılı işlere imza atmanın gururunu bulunduğu her alanda gözler önüne seren Laçin Grup; bugün başta inşaat/yapı sektörü olmak üzere sigortacılık ve gıda sektörlerinde de ciddi marka gücüne sahiptir. Laçin Grup Mondelez International ve Nestle Professional’ın distrübütör olarak operasyonel faaliyetlerini yürütmektedir. Profesyonel yönetici kadrosu ve alanında uzman ekibiyle başarılı işlere imza atmanın gururunu bulunduğu her alanda gözler önüne seren Laçin Grup; bugün başta inşaat/yapı sektörü olmak üzere sigortacılık ve gıda sektörlerinde de ciddi marka gücüne sahiptir.

Hedef ve İlkeler

- Her projede daha ileri vizyonu ile kendisini sürekli geliştirerek,
- Yaptığı işleri en iyi şekilde gerçekleştirerek,
- Müşterilerin, çalışanların, toplumun takdirlerini kazanarak,
- Dünya ve Türkiye’deki yenilikleri yakalayarak, yer aldığı sektörlerde standartları belirleyen öncü firmalar arasında olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

0 312 279 44 11 MÜŞTERİ HİZMETLERİ